استن کلد استیو آستین

استن کلد استیو آستین (انگلیسی: ) ورزشکار کشتی حرفه‌ای‌کار آمریکایی است.

محتویات  [نهفتن]

زندگی‌نامه [ویرایش]

استیو آستین در نزد خانواده که اون را به سرپرستی گرفتن، در ایالت تکزاس در شهر کوچکی به نام آدنا که در نزدیکی هوستن هست، بزرگ شد. برخی موقع‌ها به نام خانوادگیش ویلیامز مشهور بود.در دبیرستان نشان افتخار ملی دریافت کرد و از دانشگاه آستین بورسیه گرفت، تا تنها بتواند در تیم فوتبال بازی کند. در سال ۱۹۸۷ ترک تحصیل کرد و در نزدیکی هوستنر آغاز به کار کرد.

بچگی و جوانی [ویرایش]

ویلیامز ۳ بار ازدواج کرده و از همسرهایش چندین بچه دارد. و از ۳ همسرش طلاق گرفت.اولین همسرش کشتی گردان جنی کلارک بود، که از او در ساله ۱۹۹۹ طلاق گرفت.در ساله ۲۰۰۰ با دبرا مک مایکل ازدواج کرد.جدایی آنها در سال ۲۰۰۳ اتفاق افتاد و مشاجرهٔ این دو به علّت اخلاق بی رحمانهٔ استیو ویلیامز ادامه پیدا کرد.ازدواج سوم ویلیامز با تس برسزارد به شکست انجامید.در این موقع بود که پلیس خودشو وارد صحنه کرد، به خاطر اینکه ویلیامز دست بزن داشت.او بچه‌ای بود که رو پاهای خودش واستاد بود، به خاطر اینکه ویلیامز یک بچه‌ای بود که به سرپرستی گرفته شده بود و او هرگز نتوانست که پدر و مادر واقعی خودش را پیدا کند.او به شدت از کمک دیگران بعدش میامد.پدر ناتنی او کن ویلیامز اون را کمک میکرد. در دسامر ۲۰۰۷ نام خانوادگی خودش را به آستین عوض کرد. بزرگترین اشتیاق ویلیامز شکار آهو بود که او را به جنگل میکشاند

بازیگری [ویرایش]

همچنین در فیلم و تلویزیون هم فعالیت داشته و دارد. او در اولین فیلم اکشن (طولانی‌ترین حیاط) به عنوان نگهبان زندان که زیر نظر آدم سندلر بود بازی کرد.اولین فیلمی که در آن به عنوانه نقش اول بعضی کرد فیلمی بود به نام (محکوم شده).

پیشه کشتی‌کج [ویرایش] آغاز کشتی‌کج [ویرایش]

در سال ۱۹۸۹ بود که علاقهٔ او به کشتی جلب شد و به مدرسه آموزش کشتی کج در دالاس رفت. بد از یک سال توانست با موفقیت از مدرسه بیرون آید. و به لیگ USWA وارد شد.

مسابقات جهانی کشتی [ویرایش]

بد از اینکه wcw نظرش به او جلب شد، در سال ۱۹۹۱ به و س و وارد شد.او بد از ورود به wcw اسمش را به استیو آستین عوض کرد، به علّت اینکه در اون موقع شخصی به نام استیو ویلیامز در کشتی کج مشغول به کشتی گرفتن بود.

مسابقات بالاتر کشتی [ویرایش]

او در اواخر تابستان سال ۱۹۹۵ توسط Paul.E که خودش قبلا کشتی کج کار بوده به ECW فرستاده شد. او با ECW تا آخر سال قرار داد بست.بد از پایان قرارداد بایستی برای یک قرار داد طولانی مدت تصمیم میگرفت.او در ابتدا خودش را Extreme Superstar Steve Austin نامید و مشاجرهٔ اون با Sandman شروع شد.در این مدتی که در ECW مشغول به کشتی گرفتن بود نامه خودشو به استن کلد عوض کرد.بنا به توصیه Sandman آستین در داخل رینگ مشروب میخورد. که بعدها در WWF یک نمادی برای او شده بود.

فدراسیون جهانی کشتی WWF [ویرایش] آغاز به کار در WWF [ویرایش]

در سال ۱۹۹۵ به WWF وارد شد. با نام مستعار the Ringmaster از طرف تد دی بی آسی گردانده می شد. وقتی که استین در مفابل ساویو وگا شکست خورد تد دی بی آسی از آستین جدا شد. آستین از روی قصد در این مسابقه شکست خورد تا اینکه مستقل از تد دی بی آسی بشود. اولین موفقیت آستین در سال ۱۹۹۶ وقتی حاصل شد که آستین در مقابل جیک رابرت معروف به مار به مقام King of the Ring رسید. وقتی در مسابقه پیروز شد بلافاصله علیه WCW صحبت کرد.

You sit there and you thump your Bible، and you say your prayers ... and it didn't get you anywhere! Talk about your Psalms، talk about John ۳:۱۶ ... Austin ۳:۱۶ says I just whipped your ass

تو نشستی اونجا و داری دعا می کنی و ... و این هیچ فایده ای ندارد !درباره Psalmen صحبت کن ... درباره جان ۳:۱۶ صحبت کن. آستین ۳:۱۶ میگه : من کونتو می گایم.

مبارزه مقابل برت هارت [ویرایش]

آستین توانست خودش را محبوب عموم کند. شخصیت داخل رینگ او به مانند یک سگ وحشی بود که این را خودش به تنهایی بایستی به دست می آورد. او به طور واضح بدون هیج گونه ترسی با رغیب خودش صحبت می کرد و این را به رغیبش می فهماند که هیچ ترسی از کسی نداره. برد هارد این را حس کرد که آستین از کسی ترس ندارد. او از طرف آستین تحریگ شد و دوباره به WWF بازگشت. برد هارد توانست آستین را شکست دهد . اما در رویال رامبل ۱۹۹۷ توسط آستین از رینگ بیرون افتاده شد که این موضوع ممکن بود باعث شود تا آستین از کشتی کج کناره گیری کند. آستین از رینگ بیرون افتاده شده بود اما داوران ندیدند که آستین از رینگ بیرون افتاده شده بود. به حاطر همین آستین توانست دوباره وارد رینگ شود. در ابتدا برد هارد فکر می کرد که پیروز شده است. ولی چون او ندیده بود که آستین دوباره وارد ریگ شده است از پشت توسط آستین از رینگ بیرون افتاده شد. اما این کشمکش بین آستین و برد هارد در wrestlemania ۱۳ با پیروزی برد هارد به پایان رسید. او در این مسابقه (submision match) توانست با ضربه تفنگ آستین را شکست دهد. آستین بیهوش شد و همین که برد هارد می خواست مسابقه را ادامه دهد، داور مسابقه را پایان داد.

نخستین مقام در WWF [ویرایش] صعود به مسابقات مردان تک به تک [ویرایش] مبارزه با وینس مکمهان [ویرایش] آسیب دیدگی و بازگشت [ویرایش] آستین در اوج [ویرایش] گسترش [ویرایش] پایان کار در WWF [ویرایش] دستاوردها [ویرایش] مقام‌ها [ویرایش] ناگفته‌ها [ویرایش] شعارها [ویرایش] گوناگون [ویرایش] ادبیات [ویرایش] = پیوند به بیرون [ویرایش]

 / 0 نظر / 35 بازدید